Hotel Ostrov

kudrlinky pod nadpis

**** Vítejte v Hotelu Ostrov v Nymburce.

**** Rodinný čtyřhvězdičkový hotel se nachází v malebném prostředí městského lesoparku, na levém břehu Labe. Díky svému umístění je oblíbenou destinací pro milovníky klidu, pro nadšené cyklisty, pro rodiny s dětmi i pro relax ve dvou. Hotel je také využíván pro firemní školení a akce, sportovní soustředění a rodinné oslavy. Pokud hledáte ideální místo pro vaši svatbu, kde můžete mít vše pod jednou střechou, hotel Ostrov je tu právě pro vás.

**** Historie budovy se píše od roku 1922, kdy zde byla postavena prvorepubliková restaurace v empirovém stylu, vyprojektována architektem Antonínem Engelem. Pro tento účel sloužila až do roku 1989. Mezi lety 1991-1993 byla přestavěna rodinou Veverkových do současné podoby hotelu s restaurací.

**** Hotelová část prošla v letech 2020 a 2021 kompletní rekonstrukcí, všechny pokoje mají novou moderní koupelnu a toaletu, jsou klimatizované, prostorné a vkusně zařízené v empírovém stylu.

Hotel nabízí ubytování ve 26 pokojích:

  • 22 dvoulůžkových pokojů, z toho 5 s možností přistýlky
  • 1 dvoulůžkový bezbariérový pokoj
  • 1 dvoulůžkový svatební De luxe pokoj
  • 2 De luxe apartmá s ložnicí a obývacím pokojem s možností přistýlky

**** V prostorách hotelu můžete využít služby hotelové restaurace, která v čase 7-10 h slouží k podávání snídaní. V čase 11-22 h je restaurace k dispozici nejen hotelovým hostům, ale také pro veřejnost. K dispozici jsou 4 salónky, které jsou vybaveny technikou pro školení, semináře, ale i rodinné oslavy, svatby a soukromé akce. Všechny prostory jsou plně klimatizovány. V letních měsících je velmi oblíbená zahrádka, příjemné posezení s výhledem do uklidňující zeleně. Dětský koutek s domečkem, pískovištěm a velkou trampolínou dovolí i maminkám si v klidu vypít lahodný šálek kávy.

**** Pro večerní aktivity jsou tu pro vás dvě kuželkové dráhy a dva biliárové stoly. Hotelovým hostům může pobyt zpříjemnit romantická koupel v privátní vířivce, sauna či uklidňující masáž.

**** Polabí je rájem cyklistů a náš hotel se nachází přímo na oblíbené cyklostezce. Hotelovým hostům nabízíme bezplatné uschování kol v soukromé garáži s možností nabíjení elektrokol. K dispozici jsou také 4 kola na půjčení.

**** Do našeho hotelu můžete zavítat i se svým čtyřnohým kamarádem. Pejsci jsou u nás vítáni.