Masáže

kudrlinky pod nadpis

Masáž zad – relaxační

Touto masáží lze dosáhnout okamžité úlevy od bolesti a uvolnění jak pohybového aparátu, tak toků energií. Což se následně pozitivně promítne i ve vaší psychické a emoční sféře. Má mnoho prospěšných účinků na stav svalů, kloubů, šlach a ostatních tkání a orgánových systémů. Rozrušuje svalové spazmy (zatvrdliny) a pravidelnou aplikací zabraňuje jejich opětovnému vzniku. Při uvolnění svalů se z nich odstraňuje kyselina mléčná, která vzniká svalovou námahou i zvýšenou psychickou zátěží. Rovněž z těla odchází toxiny, jako jsou např. metabolity – (škodliviny z jídla).
Délka 30 min   cena 550,- Kč *

Masáž celková – relaxační

Stejný účinek jako u masáže zad,ale účinek na celé tělo
Délka 50 – 60 min   cena 890,- Kč *

Masáž horkými lávovými kameny

Působení této masáže je velice rozsáhlé. Teplo z kamenů pomáhá  v léčbě slabé kondice, detoxikace, zvyšuje mikrocirkulaci a tím přívod kyslíku pro zvýšení buněčného metabolismu. Stimuluje krevní oběh, podporuje imunitní systém, uvolńuje  ztuhlé svaly, bloky, spazmy, reguluje trávení a zrychluje metabolismus.Zvláčńuje pokožku a otevírá póry. Pomáhá při potížích s klouby. Silně podporuje správnou funkci lymfatického systému a odstrańování celulitidy. Zlepšuje energetický tok v lidském tělě (energetických drah meridiánů) a harmonizuje energetická centra (čakry).
Délka 45 - 60 min   cena 980,- Kč *

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž je opravdová perla mezi relaxačními masážemi. Teplá čokoláda na Vašem těle, její vůně, jemné a hravé doteky, které jdou ruku v ruce s krásnou uvolňující hudbou, zaručí záplavu endorfinů ve vašem mozku a dokonalé uvolnění těla a mysli. Tato luxusní masáž má vynikající kosmetické účinky, čistí, zvláčňuje a vypíná pokožku. Působí proti celulitidě a podporuje látkovou výměnu. Čokoláda s vysokým obsahem kakaa, je plná aminokyselin, minerálů, vitamínů, alkaloidů a antioxidantů, které se dokonale vstřebají přímo do kůže. Vaše pokožka bude krásně hladká, jemná a dokonale promaštěná. Krásná vůně čokolády Vás bude doprovázet po celý den.
Délka 90 min   cena 1 560,- Kč *

Baňková masáž

Velmi vhodná metoda pro zmírnění a odstranění bolestí páteře a pohybového aparátu. Baňky různých velikostí se přikládají na tělo. Díky podtlaku, který vznikne rozpínáním teplého vzduchu se baňka přisaje a vtáhne kůži dovnitř - dané místo se silněji prokrví a působením podtlaku se odsávají z těla škodlivé látky. Málokterá metoda docílí tak intenzivního prokrvení masírované tkáně. Použití baněk je různorodé, velmi příjemná je masáž, kdy se přisátou baňkou přejíždějí záda. Již bezprostředně po masáži se někdy dostaví nečekaná úleva. Používání baněk má dvojí účinek: všeobecný (pročištění krve, zlepšení krevního oběhu, regulace a zdokonalení funkce autonomního nervového systému) a místní (odstranění bolesti, uvolnění ztuhlých svalů).
Délka 30 – 40 min   Cena 720,- Kč *

Pomerančová masáž

Má stimulační a osvěžující účinky na organismus. Příznivě púsobí na pokožku a proti úzkosti,depresi a nespavosti. Provádí se masáž v kombinaci se zábalem.
Délka 70 min   Cena 1 150,- Kč *

Levandulová masáž

Je kombinací relaxační masáže celého těla s thajskou masáží. Masáž se provádí levandulovým olejem, který působí protizánětlivě,pomáhá čistit pleť a podporuje hojení. Je také vhodná při úzkosti a nespavosti.
Délka 60 min   Cena 1 150,- Kč *

Jahodová masáž

Je hodně relaxační a uklidňující masáž a zábal celého těla. Provádí se jahodovým olejem s kombinaci čerstvých jahod.
Délka 70 min   Cena 1 150,- Kč *

* Účtenku si vyžádejte u maséra.